REKLAMA NA SAMOCHODACH WARSZAWA

 

Jeśli chcesz stworzyć i nakleić na samochód reklamę swojej firmy, skorzystaj z naszych usług! Nie tylko oklejamy pojazdy, ale również projektujemy grafiki. Wykonujemy w Warszawie profesjonalne oklejanie karoserii zarówno w przypadku małych, jak i dużych samochodów i pojazdów dostawczych.

Dlaczego korzystanie z reklam na pojazdach się opłaca?

Z takiego brandingu może skorzystać zarówno niewielkie przedsiębiorstwo, jak i duża firma o ugruntowanej pozycji. Reklama na pojazdach to jeden z wielu sposobów na skuteczną tradycyjną reklamę. Dzięki temu wiele osób ma styczność z logiem Twojej marki – przechodnie na ulicy, kierowcy w korku, osoby parkujące na tym samym parkingu.

W ten sposób kształtujesz wizerunek swojej firmy i zwiększasz jej rozpoznawalność, ponosząc przy tym relatywnie niskie koszty – płacisz jednorazowo tylko za reklamę, która będzie Ci służyć przez długie lata! Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z przestrzenią reklamową.

Reklama tego typu ma też świetną widoczność. Masz praktycznie nieograniczone możliwości projektowania, dostępne są też różne folie, dzięki którym możesz osiągnąć różne efekty wizualne. Możesz też skorzystać z każdego koloru, jaki przyjdzie Ci do głowy W ten sposób chronisz też swój samochód, a konkretniej karoserię przed czynnikami zewnętrznymi. Warto mieć też na uwadze, że reklama na pojazdach z wyższej półki podkreśla prestiż przedsiębiorstwa i bezpośrednio wpływa na wizerunek marki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tworzenia reklam na samochodach!

Nie tylko oklejamy pojazdy, ale także sami projektujemy grafiki, które później mają być wydrukowane na folii. Zajmujemy się przygotowaniem reklamy od A do Z. Nasz grafik może się pochwalić 20 latami doświadczenia w branży, a każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Samochody oklejamy już od piętnastu lat. Korzystamy wyłącznie z folii najwyższej jakości, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonania – nasze folie mają przetrwać lata, nie tracić koloru i być odporne na działanie warunków atmosferycznych. O naszej skuteczności przekonało się już wielu naszych klientów. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dzisiaj!