Oklejanie samochodów Warszawa

 

Chcesz zmienić wizerunek swojego samochodu lub zmienić jego kolor? Dobrze trafiłeś – wykonujemy profesjonalne oklejanie aut w Warszawie. Mamy 15 lat doświadczenia w branży i wiemy, jak odpowiedzieć na potrzeby klienta. Nie czekaj – zadzwoń i przekonaj się, jak możesz zmienić swój samochód!

Oklejanie samochodów w Warszawie – ceny

Ile kosztuje oklejenie auta? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od marki, modelu, pakietu nadwozia, stanu samochodu, rodzaju materiału i rodzaju wykończenia. Wszystkie te czynniki mają wpływ na cenę oklejenia auta. Przykładowo, koszt oklejenia Skody Octavi z 2018 roku to od 6800 netto, natomiast BMX X5 to koszt od 7500 złotych netto przy foliach błysk, mat i satyna Oracal. Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie oklejenia folią chromową, kosz zaczyna się od 20 000 złotych netto. Jeśli chcesz się dowiedzieć zawczasu, ile będzie kosztowało oklejenie karoserii w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami indywidualnie lub przyjedź na spotkanie, na którym dokonamy wyceny.

Zalety folii

Car wrapping, czyli oklejanie samochodów folią, jest trendem na całym świecie, również w Polsce. W ten sposób można zmienić kolor lakieru oraz zabezpieczyć auto przed czynnikami atmosferycznymi. Firmy wykorzystują oklejanie samochodów do stworzenia powierzchni reklamowej. Dzięki folii możesz ochronić swój samochód przed zarysowaniami i otarciami wynikającymi z parkowania, owadami lub pyłkami, odpryskami lakieru, a także przed jego wyblaknięciem przez promieniowanie UV. Spowalnia również proces korozji. Profesjonalne oklejanie folią pozwala na ochronę samochodu i efektowny wygląd przez nawet dziesięć lat! W każdym momencie możesz ściągnąć folię, a lakier będzie się prezentował tak jak w dniu, w którym ją nałożyłeś i to bez żadnych otarć. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej ochrony – jest to skuteczne i powszechnie stosowane zabezpieczenie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług oklejania folią?

Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów folią, także w celu zmiany koloru auta. Wykonujemy takie usługi już od piętnastu lat, więc stoi za nami długoletnie doświadczenie. Jesteśmy nową firmą, ale tworzymy grono specjalistów w tej dziedzinie, pracujących wcześniej w podobnych zakładach w całej Polsce. Z naszą pomocą możesz bez problemy zmienić kolor swojego samochodu i zabezpieczyć go przed otarciami. Korzystamy wyłącznie z folii od producentów z górnej półki, dlatego nasze realizacje są na najwyższym poziomie i długo zachowują efektowny wygląd. Realizowaliśmy zlecenia dla klientów z dzielnic: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.