Oklejanie samochodów Warszawa

 

Chcesz zmienić wizerunek swojego samochodu lub zmienić jego kolor? Dobrze trafiłeś – wykonujemy profesjonalne oklejanie aut w Warszawie. Mamy 15 lat doświadczenia w branży i wiemy, jak odpowiedzieć na potrzeby klienta. Nie czekaj – zadzwoń i przekonaj się, jak możesz zmienić swój samochód, zlecając profesjonalne oklejanie samochodu właśnie nam!

Profesjonalne oklejanie samochodów w Warszawie – ceny

Ile kosztuje oklejenie auta? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od marki, modelu, pakietu nadwozia, stanu samochodu, rodzaju materiału i rodzaju wykończenia. Wszystkie te czynniki mają wpływ na cenę oklejenia auta. Przykładowo, koszt oklejenia Skody Octavi z 2018 roku to od 7000 netto, natomiast BMX X5 to koszt od 8500 złotych netto przy foliach błysk, mat i satyna Oracal. Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie oklejenia folią chromową, kosz zaczyna się od 20 000 złotych netto. Jeśli chcesz się dowiedzieć zawczasu, ile będzie kosztowało profesjonalne oklejenie karoserii samochodu w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami indywidualnie lub przyjedź na spotkanie, na którym dokonamy wyceny.

Zalety folii

Car wrapping, czyli oklejanie samochodów folią, jest trendem na całym świecie, również w Polsce. W ten sposób można zmienić kolor lakieru oraz zabezpieczyć auto przed czynnikami atmosferycznymi. Firmy wykorzystują oklejanie samochodów do stworzenia powierzchni reklamowej. Dzięki folii możesz ochronić swój samochód przed zarysowaniami i otarciami wynikającymi z parkowania, owadami lub pyłkami, odpryskami lakieru, a także przed jego wyblaknięciem przez promieniowanie UV. Spowalnia również proces korozji. Profesjonalne oklejanie folią pozwala na ochronę samochodu i efektowny wygląd przez nawet dziesięć lat! W każdym momencie możesz ściągnąć folię, a lakier będzie się prezentował tak jak w dniu, w którym ją nałożyłeś i to bez żadnych otarć. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej ochrony – jest to skuteczne i powszechnie stosowane zabezpieczenie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług oklejania folią?

Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów folią, także w celu zmiany koloru auta. Wykonujemy takie usługi już od piętnastu lat, więc stoi za nami długoletnie doświadczenie. Jesteśmy nową firmą, ale tworzymy grono specjalistów w tej dziedzinie, pracujących wcześniej w podobnych zakładach w całej Polsce. Z naszą pomocą możesz bez problemy zmienić kolor swojego samochodu i zabezpieczyć go przed otarciami. Korzystamy wyłącznie z folii od producentów z górnej półki, dlatego nasze realizacje są na najwyższym poziomie i długo zachowują efektowny wygląd. Realizowaliśmy zlecenia dla klientów z dzielnic: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.