Przyciemnianie szyb Warszawa

 

Jako firma Bear Wrap - od lat zajmujemy się świadczeniem usługi zwanej "przyciemnianie szyb samochodowych" w Warszawie - we wszystkich modelach samochodów. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i oklejamy szyby samochodowe zgodnie z przepisami polskiego prawa. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i wiemy, jak nakładać folię w sposób wzorcowy tak, by nie został pod nią nawet pyłek kurzu.

Czy warto przyciemniać szyby w samochodzie?

Szyby przyciemnia się między innymi ze względu na efekt wizualny i wrażenie prywatności i luksusu, ale to nie jedyny powód. Folia do przyciemniania szyb samochodowych skutecznie blokuje przenikanie szkodliwych promieni UV, które mają wyraźny wpływ na zdrowie naszej skóry i oczu. Istotny jest tu aspekt bezpieczeństwa. Nałożenie folii na szybę sprawia, że szkło staje się bezodłamkowe. Jeśli dojdzie do wypadku, powstaje swego rodzaju błona, która chroni pasażerów. Folie do przyciemniania szyb wpływają również na temperaturę w pojeździe, blokując nawet 70% energii słonecznej. Dzięki temu klimatyzacja pracuje wydajniej. Ponadto sprawiają, że tapicerka jest miej narażona na przebarwienia.

Czy przyciemnianie szyb jest legalne? Jaki poziom oklejania szyb jest dozwolony

Można przyciemnić zarówno szyby boczne, jak i szyby przednie, trzeba jednak zrobić to w sposób zgodny z prawem, co wymaga dostosowania folii do fabrycznej przejrzystości szkła. Polskie przepisy określają precyzyjnie, że przednia szyba i szyby przednie boczne muszą umożliwiać wysoką widoczność. Dlatego współczynnik przenikania światła dla nich wynosi 70%. Dzięki odpowiednim narzędziom możemy zweryfikować, jaka jest przejrzystość szyb przed przyciemnieniem i na tej podstawie następuje dobieranie folii. Dbamy o to, by każdy nasz klient mógł się cieszyć większym komfortem jazdy w zgodzie z wszelkimi przepisami, które mówią o przyciemnianiu szyb.

Dlaczego warto nas wybrać? Oklejanie szyb samochodowych Warszawa

Montujemy szyby w sposób profesjonalny i bezpieczny. Demontujemy szyby ruchome w samochodzie klienta, dzięki czemu efekt przyciemnienia jest pełny, a pod folią nie znajduje się brud. Korzystamy wyłącznie z folii z najwyższej półki z dożywotnią gwarancją. Mamy pełną paletę stopnia przyciemnienia – 5%, 15%, 25%, 35% i 45% przejrzystości. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i to, że pozostajemy na bieżąco z nowinkami w branży. Oferujemy usługi oklejania szyb i przyciemniania na najwyższym poziomie, dogodne terminy i rozsądne ceny. Stoimy frontem do klienta i odpowiadamy precyzyjnie na jego potrzeby. Świadczymy usługi przyciemniania szyb dla Klientów z Warszawy i okolic. Realizowaliśmy zlecenia dla klientów z dzielnic: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.