Szkolenia auto detailing warszawa

 

Nie tylko wykonujemy kompleksowy auto detailing. Przekazujemy również te umiejętności dalej, przeprowadzając szkolenia i kursy, ustalane indywidualnie. Jeśli chcesz zamówić takie szkolenie, skontaktuj się z nami – osobiście, telefonicznie bądź mailowo, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Kurs auto detailingu w Warszawie

Na szkoleniu dowiesz się, jak wygląda przygotowanie auta do zmiany koloru i jak prawidłowo oczyścić powłoki lakiernicze, a także które elementy należy zdjąć przed przystąpieniem do pracy. Zobaczysz, jakie materiały są wykorzystywane i jak przeprowadza się cały proces zadrukowywania i nakładania folii. Nauczysz się tego na najnowszym, specjalistycznym sprzęcie pod okiem osób doświadczonych w tej dziedzinie i znających się na rzeczy. Dowiesz się też, jak przeprowadza się wszystkie niezbędne korekty. Szkolenia z zakresu detailingu przydają się, gdy chcesz poszerzyć swoją działalność o zmianę koloru auta lub otworzyć firmę specjalizującą się w tym zakresie.

Szkolenia ustalamy indywidualnie. Podczas gdy inne firmy poświęcają na takie kursy zaledwie jeden dzień, my dajemy uczestnikom więcej czasu. Pierwszego dnia uczymy ich teorii, a drugiego przechodzimy do praktyki. Szkolenia prowadzimy w grupach maksymalnie dwuosobowych przez dwa dni po osiem godzin dziennie.

Szkolenie detailing – dlaczego u nas?

Przemawia za nami długoletnie doświadczenie w tej branży. Każda osoba u nas zatrudniona zdobywała wiedzę w wielu innych firmach, dzięki czemu zebraliśmy w całość sekrety auto detailingu w naszej firmie. Po wielu latach pracy u innych przedsiębiorców postanowiliśmy rozpocząć własną działalność, specjalizując się właśnie w zmianie koloru auta. Doświadczenie pozwala nam na kompleksowe przekazywanie wiedzy i dzielenie się radami, które znacznie ułatwiają pracę. Nowością w naszej ofercie jest szkolenie, ale jak wynika z opinii naszych pierwszych kursantów, dobrze radzimy sobie w roli pedagogów i wiemy, jak zaznajomić młodych adeptów tej sztuki z nierzadko wymagającymi szczegółami pracy. Pracujemy wyłącznie na najnowszym sprzęcie i foliach najwyższej jakości, co traktujemy jako nasz wyróżnik na rynku. Poświęcamy naszym kursantom aż dwa dni, dzięki czemu możemy przekazać im jeszcze więcej wiedzy. Naszym atutem są szkolenia w małych grupach, dzięki którym szybciej zyskasz nowe umiejętności i otrzymasz kompleksową informację zwrotną.

Interesuje Cię szkolenie z auto detailingu? Nie czekaj! Napisz do nas, zadzwoń lub przyjdź, a otrzymasz więcej szczegółów.